Науково-технічна діяльність підприємства

 • Відділ екологічних та ґрунтових обстежень ДП “Науково-дослідний інститут землеустрою” проводить науково- технічну діяльність за напрямками :
 • Здійснення моніторингу земель на основі ґрунтових обстежень.
 • Виконання робіт, спрямованих на охорону земель, а саме:
  • Обґрунтування і забезпечення розробок з раціонального землекористування.
  • Захист земель від ерозії, підтоплення, заболочування, переосушення, забруднення побутовими та промисловими відходами виробництва, хімічними речовинами.
  • Спостереження, документальна фіксація стану водно-болотних угідь в межах території обстежень.
  • Попередження погіршення естетичного стану антропогенних ландшафтів.

Працівники підприємства активно беруть участь в наукових конфереціях, круглих столах, семінарах:

10-11 грудня 2019 року на кафедрі ґрунтознавства та охорони грунтів ім.проф. М.К. Шикули НуБіП, агробіологічного факультету пройшла науково-практична конференція присвячена Всесвітньому дню ґрунтів: «Родючість ґрунтів як основа ефективного землекористування», ціллю якої є привернення уваги до охорони і раціонального використання ґрунтів нашої та інших країн світу та обмін досвідом, де взяв участь Андрієнко В. (https://bit.ly/34AW9Ce)

Конференція ,,Моніторинг грунтів як невід’ємна частина моніторингу довкілля “, присвячена 55-річчю заснування агрохімічної служби України та утворення ДУ,, Інститут охорони грунтів України”. 23-25 липня 2019.

Державне підприємство “Науково-дослідний інститут землеустрою” зацікавлене у співпраці з університетами щодо проходження виробничих практик студентів споріднених спеціальностей на нашому підприємстві. Щороку студенти різних вузів проходять виробничі практики з спеціальностей “землевпорядкування та кадастр”, “геодезія та землеустрій»:

https://bit.ly/35HyOxJ

https://bit.ly/2Tv1vZg